Zapraszamy do nowego gabinetu


Bezpieczeństwo

/

NAJWYŻSZE ŚWIATOWE STADARDY

Bezpieczeństwo naszych Pacjentów podczas zabiegów wykonywanych w naszym gabinecie to dla nas priorytet. Gdy tylko jest to możliwe, stosujemy narzędzia jednorazowego użytku. Narzędzia wielokrotnego użytku podlegają rygorystycznym procesom dezynfekcji, mycia i sterylizacji z zachowaniem wysokich standardów europejskich. Narzędzia podlegają też okresowej kontroli skuteczności. Do procesu sterylizacji wykorzystujemy Autoklaw niemieckiej firmy MELAG. Jest to urządzenie klasy B, czyli najwyższej klasy sterylizacji, wykorzystujące proces próżni frakcjonowanej, która jest najlepszym sposobem spośród wszystkich dostępnych technik sterylizacyjnych na świecie.

COVID-19

Od 18 maja 2020 po osłabnięciu restrykcji epidemicznych wznawiamy naszą codzienną działalność. Żeby Państwa nie narażać na jakiekolwiek ryzyko zakażenia COVID-19 wprowadziliśmy kilka zasad odwiedzania naszego gabinetu.

  1. Przyjdź do nas bez osób towarzyszących – wejście możliwe jest jedynie dla Pacjenta/Pacjentki. W przypadku gdy pacjentem jest dziecko, wejscie z jednym opiekunem prawnym.
    2. Bądź punktualnie 5 minut przed wyznaczoną godziną wizyty.
    3. Powstrzymaj się od wizyty w przypadku, gdy w okresie ostatnich dwóch tygodni miałeś/miałaś gorączkę lub obecnie masz objawy przeziębienia a także gdy miałeś kontakt z osobą zakażoną lub poddaną kwarantannie.

Wizyta:

  1. Przyjdź do nas w maseczce ochronnej zakrywającej usta i nos, nie zdejmuj jej w poczekalni.
  2. Zostaniesz poproszony o odkażenie rąk i wypełnienie ankiety epidemiologicznej.
  3. Będziesz miał zmierzoną temperaturę.
  4. Nie zabieraj ze sobą żadnych dodatkowych rzeczy, na których mógłby zostać przeniesiony wirus.

 

Zapraszamy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!