Zapraszamy do nowego gabinetu


Technologie

/

FOTELE DENTYSTYCZNE

Wygoda, zarówno naszych Pacjentów jak i lekarza w czasie zabiegu dentystycznego, są dla nas niezmiernie ważne. Dzięki profesjonalnym i  wygodnym fotelom dentystycznym włoskiej firmy OMS nawet dłużej trwające zabiegi stają się łatwiejsze i bardziej komfortowe.

CYFROWY APARAT RTG

Dzięki użyciu nowoczesnego cyfrowego aparatu rentgenowskiego niemieckiej firmy PLANMECA diagnostyka jest, przede wszystkim, bezpieczniejsza dla naszych Pacjentów, gdyż otrzymują oni minimalną dawkę promieniowania. Dodatkową zaletą jest wygoda i szybkość – zdjęcie wykonywanie jest na miejscu, a ocena diagnostyczna odbywa się natychmiast, na monitorze komputera. To oszczędność czasu, która umożliwia pomoc naszym Pacjentom w ramach jednej wizyty.

SKANER WEWNĄTRZUSTNY VISTA SCAN

To cyfrowe urządzenie niemieckiej firmy  DURR DENTAL oferuje zdjęcia RTG o najwyższej dostępnej na rynku rozdzielczości. Płytki fosforowe wkładane do ust Pacjenta są wyjątkowo cienkie i delikatne, nie wywołują uczucia dyskomfortu podczas wykonywania zdjęć. Odczyt zdjęcia odbywa się zaledwie w ciągu 6 sekund, bezpośrednio przy Pacjencie.

KAMERA ZEWNĄTRZUSTNA

Dzięki temu urządzeniu nasi Pacjenci uzyskują większą wiedzę na temat stanu ich zębów i dziąseł, mogą na monitorze obejrzeć przegląd stanu jamy ustnej i wspólnie z lekarzem planować przebieg leczenia.

NOWOCZESNA ENDODONCJA

Kanały opracowujemy przy użyciu specjalnego mikrosilnika, za pomocą bardzo elastycznych narzędzi, dzięki którym możliwe jest oczyszczenie nawet  zakrzywionych kanałów. Długość kanału mierzona jest elektronicznym urządzeniem – endometrem, aby mieć 100% pewność, że został on opracowany do końca. Oczyszczone kanały są wypełniane pod ciśnieniem specjalną masą plastyczną – gutaperką. Jest to jedyny sposób, aby wypełnić nie tylko kanał główny, ale także jego odgałęzienia (kanały boczne).

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!