Zapraszamy do nowego gabinetu


o nas

Ideą "Słonecznej Stomatologii" było stworzenie niecodziennego miejsca, gdzie profesjonalizm  i dobro Pacjenta jest priorytetem Gwarantujemy najwyższą jakość usług w oparciu o najnowsze technologie i metody leczenia. Zależy nam, by nasi Pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo, a wizyta w naszym gabinecie była przyjemnością.

Joanna Rokicka
Lekarz Stomatolog

Joanna Rokicka- stypendystka naukowa Akademii Medycznej w Białymstoku. Dyplom lekarza stomatologa uzyskała w 2002r.
Staż podyplomowy odbyła w Wojewódzkiej Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Olsztynie. W latach 2002-2008 pracowała w Centrum Lekarzy Specjalistów ” Polkard w Olsztynie, a w latach następnych w kilku specjalistycznych ośrodkach w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego – w latach 2006-2009 była Członkiem Zarządu olsztyńskiego oddziału PTS, pełniąc funkcję sekretarza.
Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach naukowych w kraju i za granicą. Jej pasją zawodową jest stomatologia estetyczna i protetyka. W tym kierunku rozwija swoje umiejętności przywracając pacjentom Piękny Uśmiech.

Iwona Ławicka
Specjalista chirurg stomatolog

Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi w 1990r.
Specjalizację I stopnia uzyskała w 1994 roku a II stopnia w 1990 roku.
Obecnie pracuje w kilku specjalistycznych ośrodkach medycznych w Warszawie.

Paulina Jewiak
Dypl. Higienistka Stomatologiczna

Paulina Jewiak wykształcenia jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną . Swoją przygodę ze stomatologią rozpoczęła w 2016 roku. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach z zakresu pracy higienistki stomatologicznej. Udziela Pacjentom wyczerpujących informacjii dotyczących ich higieny jamy ustnej. Dba o to, by czas spędzony przez Pacjenta w gabinecie był w pełni przyjemny i komfortowy.